kariéra

Právě hledáme kolegy na pobočku v Mostě

Sales Representative

Náplň práce:

  • aktivní využívání nástrojů podpory prodeje v akvizici nových klientů
  • každodenní kontakt s klienty, sjednávání a vedení obchodních schůzek v kancelářích firmy
  • udržování a rozvoj vztahů s firemními zákazníky
  • administrativa, vyřizování emailů

Požadujeme:

  • SOU nebo SŠ
  • dobré komunikativní schopnosti
  • samostatnost, zodpovědnost
  • uživatelskou znalost MS Office

Nabízíme:

  • možnost HPP, zkráceného úvazku, brigády nebo IČO
  • flexibilní pracovní dobu
  • finanční růst v závislosti na plnění obchodního plánu
  • nadstandardní provize z uzavřeného obchodu
  • firemní telefon + MacBook
  • možnost kariérního posunu na vedoucího pracovníka

V případě zájmu o tuto pozici nás kontaktujte na email kariera@revor.cz

Asistentka vedení společnosti

  • řešení operativních úkolů a požadavků
  • komplexní administrativní činnost, zpracování tabulek, přehledů, grafů, kontrola kompletnosti dat, korektura textů
  • vyřizování emailové a telefonické komunikace
  • příprava podkladů pro fakturaci
  • plánování schůzek a služebních cest
  • komunikace se stávajícími i novými klienty po telefonu a emailu
  • účast na obchodních schůzkách

Požadujeme:

  • aktivní a zodpovědný přístup k práci
  • flexibilita, odolnost vůči stresu, dobré komunikační dovednosti