tvorba a správa internetových obchodů

Tvorba internetových obchodů

Každý klient je pro nás něčím specifický. Každý klient potřebuje specifické řešení, které nezapadne mezi všechny ostatní. Tvorbě internetových obchodů se věnujeme již několik let. Je pro nás důležité, aby eshop každého našeho klienta prosperoval a byl neustále aktuální. I když je eshop od nás uživatelsky velice jednoduchý a každý klient jej zvládne obsluhovat sám, kromě samotného vytvoření eshopu s klienty v případě zájmu spolupracujeme i na jeho neustálém rozvoji a zlepšování.

Uvedení do provozu

Je pro nás důležité, aby vše fungovalo jak má. Po vytvoření eshopu jsme tu pro Vás jak na zaškolení v chodu eshopu, pravidelné konzultace, tak i online podporu po telefonu nebo emailu. Vše pro to, aby pro Vás byla práce s eshopem opravdu jednoduchá.

Marketing a péče

Spuštění e-shopu je začátkem spolupráce. Poskytujeme nejen další rozvoj e-shopu a podporu, ale i spolupráci při marketingu. Naše e-shopy integrujeme i s mailovou aplikací. Umíme Vám navrhnout PPC kampaně i se o ně dlouhodobě postarat. Součástí spolupráce bývá i vyhodnocování dat především na základě Google Analytics.

Proč právě my

Uživatelsky jednoduché řešení

Pro podnikání na internetu nepotřebujete být IT expert. Na práci v našem eshopu Vám stačí pouze uživatelská znalost PC.

Žádné reklamy

Nebudeme nikde zveřejňovat, že eshop je od nás. Neobtěžujeme tím Vás ani Vaše zákazníky. Na Váš eshop můžete vkládat reklamní bannery pouze Vy.

Moderní vzhled

Každý náš eshop je originální. Moderní a jednoduchý vzhled, odpovídající Vašemu portfoliu produktů. Když vše ladí, zákazníci se rádi vracejí.

Automatický provoz

Náš eshop Vám může usnadnit práci například s automatickým vystavováním faktur, odesíláním emailů zákazníkům a mnoho dalších možností.

Vlastní emaily

K profesionálnímu eshopu patří i emaily na stejné doméně. Jak pro odesílání informací o objednávce, tak pro zasílání faktur a zodpovídání dotazů.

Online podpora

Jsme tu pro Vás 24/7. Kromě osobních schůzek, průběžných porad a školení Vám přidělíme online konzultanta, který pro Vás bude k dispozici na telefonu a emailu.